Njoftime.NET

SHITET KOMPJUTER WORKSTATION OKAZION

Kodi i Njoftimit: #1287      Data e Njoftimit: 07.12.2017

edisoni   (#NCB915)

  0685713883

  sonycomputerservice@gmail.com

Like our Facebook Page
SHITET OKAZION KOMPJUTER

MARKA : HP

HDD: 320 GB (sata)

MEMORJA RAM: 6GB

DOPIO DVD-WRITER

KARTE GRAFIKE NVIDIA GFORCE 1GB


MONITOR: DELL 19" (POLESH) ME DALJE USB/VGA/DVI

MOUSE+TASTIERE+KUFJE+KAMER HD (LOGITEC)
SUPER KUALITET SUPER CILESI


KY KOMPJUTER ESHTE PERSHTATSHEM PER LOJRA, ZYRE, STUDIO PER DJ , STUDIO MONTAZHI ETJ.

KJO  PC KA LOJRAT E FUNDIT SI PSH : GT5,GTA4, CALL OF DUTTY, PESS 2017 ETJ.
SASAI ESHTE E FUNDIT NXITONI !!!!!!!1111111

KY SUPER KOMPJUTER VJEN ME NJE SUPER ÇMIM

ÇMIMI :27000 MIJE LEKE TE REJA I DISKUTUESHEM BEJ DHE ULJE

KA SUPER GJERA EXTRA VETEM KARTA GRAFIKE KA KUSHTUAR 80EURO
DHURATE
1.USB WIFI
2.USB 32 GB SANDISK 3.0
 
ÇMIMI :27000 MIJE LEKE TE REJA I DISKUTUESHEM BEJ DHE ULJE
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar