Njoftime.NET

Shitet Golf 4

Kodi i Njoftimit: #1850      Data e Njoftimit: 20.02.2018

  0695384619

Like our Facebook Page
Shitet Golf 4. Makina është e sapo ardhur nga Italia. Eshtë në gjendje shumë të mirë xhenerike dhe motorike. Eshtë me doganë të paguar.
Çmimi : 2.500 Euro
Kontaktoni në numrin 0695384619
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar