Shitet garsoniere prapa Fakultetit te Mjekesise!

Kodi i Njoftimit: #3175      Data e Njoftimit: 13.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet garsoniere prapa Fakultetit te Mjekesise. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te organizuar ne 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone te preferuar dhe populluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ120919-01
www.homeplus.al
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar