Njoftime.NET

Shitet frigorifer kamioni

Kodi i Njoftimit: #3074      Data e Njoftimit: 28.03.2020

Alban   (#NUY937)

  0695386338

  Visakalluci@gmail.com

Like our Facebook Page
OKAZION !!! URGJENT Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,(Benz Atego 1828)perdoret me nafte ose me korent. Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan Kamioni (Benz Atego 1828)Per me teper telefononi ne nr 0695386338
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar