Njoftime.NET

Shitet Fiat Punto 2006 Look i Ri

Kodi i Njoftimit: #462      Data e Njoftimit: 15.08.2017

  0696426882

Like our Facebook Page
SHITET FIAT PUNTO
- Viti i prodhimit : 2006 Look i Ri
- Kambio : Manuale 6+1
- Kilometra : 110.000 Km (Origjinale)
- Ngrohja : Clima (Ekonomike)
- Motorri : 1.3 Benzinë
- Ngjyra : E kuqe 
- Drita Xenon si poshtë dhe lart U7
- Dokumenta të paguara për një vit 
- E pastër si brenda dhe jashtë
- Vaj filtra të sapo ndërruara 
- Sedilje dhe timon sportiv
- Komanda në timon
- Tavan dhe bisht karbon
- Disqe alumini sportive origjinale 
- 4 Goma të reja
- Amortizatorë sportivë 
- Marmitë sportive me zhurmë (400euro)
- Filtër ajri sportive
- Xhama të zinj
- CD-AUX
- 2 Pronarë
- E ardhur nga Zvicra ( 5.000km ka bërë në rrugët tona )
Në gjendje tepër të mirë motorrike dhe xhenerike i gatshëm për çfarë do lloj prove të mundshme nga ana juaj.

Çmimi : 4.800 Euro
Për më shumë informacion ju lutem më kontaktoni në  0696426882
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar