Njoftime.NET

Shitet Dyqan ne 'Komune te Parisit'

Kodi i Njoftimit: #3301      Data e Njoftimit: 23.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Dyqani eshte 130 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM211019-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar