Njoftime.NET

Shitet dyqan ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #1281      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet dyqan me siperfaqe 27 m2 ne zonen e Don Boskos, prane Pallateve te Arabit. Dyqani ndodhet ne katin zero, me mundesi shfrytezimi te ambientit te jashtem. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. I pajisur me fasade xhami te jashtme, qepena metalike dhe tende dielli.  Me hipoteke te rregullt. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ241117-01
http://homeplus.al/property/shitet-dyqan-ne-don-bosko/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar