Njoftime.NET

Shitet biznesi "Qender Estetike"

Kodi i Njoftimit: #3357      Data e Njoftimit: 08.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2 tualete dhe 5 dushe. Biznesi sic shihet ka hapesire te mjaftueshme dhe eshte ne gjendje shume te mire. Qendra e estetikes ka nje klientele te gjere, ofron sherbime te ndryshme, shitet per arsye emigrimi. Per cdo informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: HM081119-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar