Shitet Biznesi

Kodi i Njoftimit: #4710      Data e Njoftimit: 05.07.2022

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 45000 Euro


SHITET KOMPANIA LIDER E REKLAMIMIT ONLINE Shitet biznes i ngritur prej 7 vitesh dhe aktualisht ne gjendje pune. Fusha e sherbimit, portal informativ dhe reklamim i bizneseve shqiptare online. Xhiro vjetore e kenaqshme dhe ne rritje Ne cmim perfshihen - Portali Albest.al me rreth 100 mije vizitore unike ne muaj, Facebook me 124 mije fansa reale, 2 profile me 5000 mije shoke secili, instagram me 41 mije followers, linkedin, youtube, materiale pune si kompjutera, telefona ,tavolina, karrike etj. Per cdo informacion shtese mund te shkruani ne nr. 0692782209

Afrim   (#NZB811)

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar