Shitet Apartamenti 2+1 plotesisht i mobiluar ne YZBERISHT

Kodi i Njoftimit: #3890      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 108 m2

Çmimi m2: 695 Lekë

Çmimi: 75060 Lekë


Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Ndodhet ne katin e 6 (me ashensor) Ndertim i vitit 2010 Siperfaqje Totale 108.2 M2 Organizohet ne dy dhoma gjumi ,sallon+ambjent gatimi, ngrenie,ballkon,1tualet dhe koridor. Cmimi 75.000 Euro
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar