Shitet Apartamenti 2+1 plotesisht i mobiluar

Kodi i Njoftimit: #3869      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 100 m2

Çmimi m2: 750 Euro

Çmimi: 75000 Euro


Shitet Apartament 2+1 i mobiluar Siperfaqje Totale 100 M2 Organizohet ne 2 dhoma gjumi ,sallon dhe ambjent gatimi, ballkon i bollshem,tualet ,kooridor. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Kati i 6 (ashensor) Cmimi 75.000 Euro
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar