Shitet Apartamenti 2+1

Kodi i Njoftimit: #3867      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 118 m2

Çmimi m2: 1400 Euro

Çmimi: 165200 Euro


Farkë, Tirana County €165,000 - Apartamente 2+1, Rezidenciale 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2020 Year Built Kompleks Banimi 3 Kat me 1 dhe 2 Kat Parkimi Nentoke me mure rrethuese Njesia Administrative Farke, Tirane Nje nga Komplekset me moderne dhe me arkitekture bashkekohore qe po ndertohet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Tiranes prane qendres tregtare TEG. Me nje siperfaqje totale ndertimi prej 9200 m2 dhe arkitekture bashkekohore. Apartamenti 2+1 ka nje organizim te miremenduar ku te gjithe klientet do te gjejne vetveten dhe gjithashtu te mundeson nje pamje te bukur te zones. Ndertim me materiale cilesore : -Sistem kapot ne fasaden e jashme – Dritare e vetrata HMD ,dopio xham -Shtrimi i tubave per ngrohjen ne cdo aparatment – Pllaka cilesore – Materiale hidaulike dhe elektrike shume cilesore – Ashensor bashkohore -Rruge te asfaltuara e te ndricuara si dhe te gjelberuara rreth e qark objektit deri tek rruga kryesore. Çmimi: 165.000 €
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar