Njoftime.NET

Shitet apartament tek Vasil Shanto!

Kodi i Njoftimit: #2872      Data e Njoftimit: 02.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno se bashku me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i restauruar totalisht dhe ka punime shume cilesore. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe ka pamje te mrekullushme nga qyteti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundeshme, stacion urbani, kopshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 7 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes, dhe 5 minuta nga liqeni. Pervec te tjerash eshte nje mundesi shume e mire Investim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ010419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar