Njoftime.NET

Shitet apartament tek Vasil Shanto!

Kodi i Njoftimit: #2856      Data e Njoftimit: 28.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Vasil Shanto. Ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare me grila. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. I lokalizuar ne nje zonat me te preferuara. Cmim i favorshem dhe dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ280319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar