Njoftime.NET

Shitet apartament tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2857      Data e Njoftimit: 28.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe 115 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete ku njera eshte e pajisur me vaske dhe 2 ballkone. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale. Apartamenti shitet edhe i mobiluar me kosto ekstra. Ndodhet ne zone te preferuar. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i apartamentit bosh eshte 180.000€. Cmimi i apartamentit i mobiluar eshte 190.000€. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BS280319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar