Njoftime.NET

Shitet apartament prane Selvise!

Kodi i Njoftimit: #2939      Data e Njoftimit: 22.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Selvise, Rr. Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri i sapo perfunduar me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 82m2, me 2 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon.Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe shitet i kompletuar. I pajisur me kontrate porosie. Te ofropn mundesi parkimi ne garazhin nentokesor me nje cmim extra. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AR011018-03
     www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar