Njoftime.NET

Shitet apartament prane Selvise!

Kodi i Njoftimit: #2938      Data e Njoftimit: 22.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 prane Selvise, Rr. Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri i sapo perfunduar me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 58m2, me 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka orientim nga Jug-Lindja. Ka mundesi bashkimi me nje tjeter apartament 2+1 ne te njejtin kat. I pajisur me kontrate porosie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!




Id e prones : AR011018-01
      www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar