Njoftime.NET

Shitet apartament prane Gardes se Republikes!

Kodi i Njoftimit: #2574      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, prane Gardes se Republikes. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, te nje ndertimi te ri punimet e te cilit jane ne fazen perfundimtare. Ka siperfaqe 128.24 m2 te organizura ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Ka nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte. Ndodhet ne zone mjaft te preferuar dhe frekuentuar, shume prane Liqenit artificial. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN081018-02
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar