Njoftime.NET

Shitet apartament prane Gardes!

Kodi i Njoftimit: #2573      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, prane Gardes se Republikes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, te nje ndertimi te ri punimet e te cilit jane ne fazen perfundimtare. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte. Ndodhet ne zone mjaft te preferuar dhe frekuentuar, shume prane Liqenit artificial. Siperfaqa dhe planimetria eshte mjfat funksionale dhe e pershtatshme. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN081018-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar