Njoftime.NET

Shitet apartament prane Bllokut te Ambasadave!

Kodi i Njoftimit: #2096      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697303

  0696697303

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Bllokut Ambasadave, ne Rr. e Durresit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.Apartamenti eshte i pabanuar. Ka siperfaqe 123.61 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete te pajisura me dritare dhe 2 ballkone. Punimet ne pallat jane teper cilesore, eshte i iozoluar me sistme kapot, dritaret jane dopioxham dhe grila. I pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH290318-02www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar