Njoftime.NET

Shitet apartament papafingo tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #2803      Data e Njoftimit: 14.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet papafingo tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor personal vetem per papafingon. Ambienti ka nje planimetri mjaft funksionale me siperfaqe prej 272 m2. I organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande te madhe qe i lidh te gjitha dhomat. Punimet jane lene ne fazen e fundit te ndertimit per ti pershtatur sipas kerkesave te klientit. Dritaret me dopio xham dhe me grila. Ndodhet ne nje zone te preferuar, te qete dhe te ofron nje pamje te kendshme te zones. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ110319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar