Njoftime.NET

Shitet apartament papafingo tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2783      Data e Njoftimit: 07.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 220 m2 te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno 2 tualete dhe 1 ambient verande ku mund te shijoni qetesine dhe pamjen e kendshme qe ju fal zona. Hapesirat jane funksionale. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME060319-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar