Njoftime.NET

Shitet apartament papafingo 2+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2787      Data e Njoftimit: 12.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon me orientim nga Veriu dhe 1 verande me orientim nga Jugu. I lokalizuar ne nje zone te qete qe e ben ideale per familjare. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME060319-04
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar