Njoftime.NET

Shitet apartament ne zonen e Freskut!

Kodi i Njoftimit: #1284      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, Rr. “Muhamed Deliu”.  Apartamenti ka siperfaqe 108m2, ndodhet ne kat te 1-re banim ne nje pallat te ri, ne proces hipotekimi. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet me hidromasazh dhe 2 ballkone. Shitet bashke me mobiliet si ne foto. Per detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ211017-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-ne-zonen-e-freskut/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar