Njoftime.NET

Shitet apartament ne Yrshek!

Kodi i Njoftimit: #3094      Data e Njoftimit: 12.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne Yrshek. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 79.3 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi eshte Veri-Perendim dhe i shtruar me parket. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ120719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar