Njoftime.NET

Shitet apartament ne Rrugen e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2853      Data e Njoftimit: 27.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete, njeri prej te cilit me dritare dhe 1 ballkon. Ambientet jane te bollshme dhe funksionale. Dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe te gjitha punimet e kryera ne apartament jane te cilesise se larte. Apartamenti shitet bosh. Sipas interesit te klientit te ofron mundesi parkimi ne garazh nentokesor me kosto extra. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni! Cmimi i shitjes se apartamentit - 150000 EuroCmimi i shitjes se garazhit - 18000 Euro


Id e prones : AZ080218-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar