Njoftime.NET

Shitet apartament ne Rr. Sulejman Delvina!

Kodi i Njoftimit: #1784      Data e Njoftimit: 13.02.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 ne Rr. Sulejman Delvina. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues, por ne te cilin jane kryer rikonstruksione te brendshme. Ka siperfaqe 145 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te vecante, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. Lokalizohet ne nje nder zonat me te preferuara dhe frekuentuar. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ010218-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-ne-rr-sulejman-delvina/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar