Njoftime.NET

Shitet apartament ne Rr. Ferit Xhajko!

Kodi i Njoftimit: #3249      Data e Njoftimit: 07.10.2019
Shitet apartament 2+1 ne Rr. Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 73.1 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe ne gjendje te mire. I pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar