Njoftime.NET

Shitet apartament ne Qerret!

Kodi i Njoftimit: #2809      Data e Njoftimit: 18.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  06967301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje zone rezidenciale e rrethuar me roje. Zona me gjelberim dhe ndricim nga te gjitha anet. Vend ideal per te pushuar. Per me shume detaje na kontaktoni!


Id e prones : AN180319-01
    www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar