Njoftime.NET

Shitet apartament ne Porcelan!

Kodi i Njoftimit: #2942      Data e Njoftimit: 23.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Xhura, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka planimetri mjaft funksionale me siperfaqe 54 m2. Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi me pamje nga Perendimi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon me orientim nga Lindja. Apartamenti eshte i mirembajtur, i shtruar me parket cilesore, dritaret te pajisura me grila. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe shume e pershtatshme per familjare. Te ofron shume lehtesira si: shkolla, stacion urbani, ambulance etj. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ020618-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar