Njoftime.NET

Shitet apartament ne Porcelan!

Kodi i Njoftimit: #2869      Data e Njoftimit: 01.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 rr. "Hysen Xhura", Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 53 m2 i perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zone te populluar dhe mjaft te frekuentuar. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME010419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar