Njoftime.NET

Shitet apartament ne Kinostudio!

Kodi i Njoftimit: #2518      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shite apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. "Myslym Keta". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 52.8m2. Eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte rikonstruktuar koehet e fundit. Ka ne perberje 1 dhome, gjumi, 1 kuxhine, 1 tualete dhe 1 ballkon te mbyllur. I pajisur me hipoteke. Shitet pjeserisht i mobiluar. Cmim i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ120918-03

www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar