Njoftime.NET

Shitet apartament ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2865      Data e Njoftimit: 30.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696122646

  0696122646

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, perballe kishes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe prej 89 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi dhe instalime per sistem chiller. Shitet edhe i mobiluar me kosto ekstra. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM290319-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar