Shitet Apartament ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #3334      Data e Njoftimit: 31.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Astir, prane 2 Palmave. Ështe 2+1 i mobiluar, 127 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet dhe 3 ballkone. Ndodhet ne nje pallat te mire Administruar dhe me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nderteses. Ne proces hipotekimi. Per me shume informacion apo vizite ne prone, na kontaktoni! ID: EM311019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar