Shitet Apartament i ri 2+1 teresisht i mobiluar

Kodi i Njoftimit: #3706      Data e Njoftimit: 06.03.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 90 m2

Çmimi m2: 1500 Euro

Çmimi: 135000 Euro


Shitet apartament i ri 2+1.

Apartamenti ka nje siperfaqe 90 m2, ndodhet kati e 3 te nje pallati te ri.
Eshte i organizur me 1 tualet, 1 ballkon, orientim jug-perendim, punime extra, mobilim i ri teper modern me arkitekt, kuzhine e kompletuar me vlere 6000 euro.
Ka tre kondicioner silencioz dhe ekonomik.
Ka grila persiane ,me duralumin dopioxham.
Eshte me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.
Ndodhet tek Blv.Bajram Curri, perballe Universitetit Europiane, prane shkolles Besnik Sykja. 
Investimi total eshte 30.000 euro
Cmimi i shitjes 135.000 euro me gjithe mobilim.
I zoti e mban me qera me 400 euro ne muaj me kontrate 2 vjecare.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne WhatsApp.
https://firstinvest.al/prona/shitet-apartament-i-ri-21/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar