Njoftime.NET

Shitet apartament duplex prane gjimnazit Partizani!

Kodi i Njoftimit: #2956      Data e Njoftimit: 25.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartament duplex ne shitje ne Rr. 4 Deshmoret, prane gjimnazit Partizani. Dupleksi ka nje siperfaqe totale prej 180 m2 dhe eshte i vendosur ne katin e dyte dhe te trete te cilet lidhen me shkalle te brendshme, secili me siperfaqe 85.6 m2. Hapesira e brendshme eshte mjaft e bollshme dhe funksionale. Kati i pare i dupleksit ka tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte ka nje dhome ndenje dhe nje ambient studio. Me ndricim natyral. Ballkoni rrethues i jep edhe me shume vlere dhe ofron pamje te kendshme te zones. I pajisur me dokumentacion te rregullt. I pajisur me sistem kondicionimi. Ofrohet mundesia e ndarjes se kateve dhe te blihet si apartament me cmimin 90.000€. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ151118-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar