Njoftime.NET

Shitet apartament 4+1 tek Komuna e Parisit!

Kodi i Njoftimit: #2808      Data e Njoftimit: 18.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 4+1 tek Komuna e Parisit me pamje nga stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe 140 m2 qe me nje planimetri funksionale qe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete me dritare dhe 3 ballkone. Dritaret jane te pajisura me grila. Me sistem kondicionimi. Apartamenti i lokalizuar ne nje nga zonat me te frekuentuara. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ150319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar