Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #3369      Data e Njoftimit: 13.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet prane Komisariatit nr.2. Ka siperfaqe prej 96 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: AZ121119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar