Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #2851      Data e Njoftimit: 27.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek zona e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje planemetri te rregullt dhe funksionale me siperfaqe totale prej 152 m2. Orientim nga Perendimi. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB270319-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar