Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik!

Kodi i Njoftimit: #2830      Data e Njoftimit: 23.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 145.5 m2 + 126 m2 verande, te organizuar ne nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande, e cila mund te pershtatet per banim. Apartamenti eshte i ri dhe me punime mjaft cilesore. I lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe te ofron pamjen mahnitese. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ230319-01
     www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar