Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2836      Data e Njoftimit: 25.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 125 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i pajisur me dritare dopio xham dhe grila. Me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ250319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar