Shitet Apartament 3+1 te Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #3388      Data e Njoftimit: 19.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet te Rruga e Dibres. Ka siperfaqe totale prej 103 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet ambjenti dhe te mirat materiale qe mbart e bejne edhe me favorizues per ju. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nderteses dhe eshte i pajisur me kondicioner. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: EM141119-03
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar