Njoftime.NET

Shitet Apartament 3+1 te ish Stacioni i Trenit!!

Kodi i Njoftimit: #3290      Data e Njoftimit: 21.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 3+1, 103 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!! DH191019-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar