Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit!

Kodi i Njoftimit: #2665      Data e Njoftimit: 09.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 79.9m2 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka planimetri te rregullt dhe funksionale. Ne apartament jane kryer disa punime. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ080119-01

www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar