Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 ne Porcelan!

Kodi i Njoftimit: #2848      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 ne Porcelan! Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 135 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. I lokalizuar ne nje zone te populluar me familjare. Eshte i pabanuar me pare dhe i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME260319-06www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar