Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 ne Kinostudio!

Kodi i Njoftimit: #2666      Data e Njoftimit: 10.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues por ne brendesi te tij jane kryer te gjitha instalime dhe punime te reja. Ka siperfaqe 84m2 qe me nje planimetri funksionale qe organizohen ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me nje ambient studio, 1 korridor, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ka orientim nga Jug-Lindja. Shitet i mobiluar me nje mobilim dhe arredim bashkekohore, dritaret jane termike plastike te pajisura me grila. Me sistem kondicionimi inverter. Zona ne te cilen ndodhet eshte e frekuentuar, me rruge te asfaltuara dhe mundesi parkimi. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : ME070119-01
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar