Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2959      Data e Njoftimit: 26.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ne Don Bosko ne nje nga komplekset me te mira Fiore di Bosco me punime te cilesise se larte shitet apartament me siperfaqe 132.1 m2. Ka planimetri 3+1 me hapesira te bollshme dhe shume funksionale. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 1 korridor dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder me te kerkuarat dhe vjen me cmim special per vetem 820€/m2. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BL250419-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar