Shitet Apartament 3+1 i mobiluar.

Kodi i Njoftimit: #3956      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 108 m2

Çmimi m2: 788 Euro

Çmimi: 85104 Euro


Shitet Apartament 3+1 i mobiluar.
I organizuar ne 3 dhoma gjumi ,
sallon ndenjie, ambjent gatimi dhe ngrenie,
2 tualete,2 ballkone.
Siperfaqje Totale 108 M2
Kati i 6 (me ashensor)
Orjentim Veri-Perendim.
Certifikate Pronesie
Cmimi 85000 Euro
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar