Shitet Apartament 3+1!

Kodi i Njoftimit: #3405      Data e Njoftimit: 22.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet te Rruga "Qemal Stafa" prane Pazarit te Ri. Ka siperfaqe totale prej 68 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Ka hapesire te bollshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: AZ21119-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar