Shitet Apartament 3+1!

Kodi i Njoftimit: #3353      Data e Njoftimit: 08.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Eshte 3+1 dhe ka siperfaqe prej 124.4 m2 qe perfshin 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Gjendet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar, ka mundesi te ndryshme argetimi per femijet tuaj. Ambjenti eshte i pajisur me kondicioner dhe shitet i mobiluar. Cmimi eshte 110.000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: BM071119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar